Parafia pw. Niepokalanego Serca Maryi Panny

Parafia pw. Niepokalanego. Młodzieżowa wspólnota Jezus jest Panem! Wieczory z Biblią w ręku - Krąg Biblijny. Parafia pw. Niepokalanego. Młodzieżowa wspólnota Jezus jest Panem! Wieczory z Biblią w ręku - Krąg Biblijny. 800; 9.30; 11.00 z udziałem dzieci; 16.00. 1800; 18.30. 1600; 17.00 liturgia niedzielna. Gdyby jakaś sprawa wymagała dłuższego czasu np. w przypadku formalności związanych ze ślubem, prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania osobiste, telefoniczne lub drogą mailową. Tel 58 673 89 94.

OVERVIEW

The web site parafia-lesniewo.pl presently has an average traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have downloaded twenty pages inside the website parafia-lesniewo.pl and found eleven websites interfacing with parafia-lesniewo.pl. There is one mass networking sites linked to this website.

PARAFIA-LESNIEWO.PL TRAFFIC

The web site parafia-lesniewo.pl is seeing fluctuating amounts of traffic in the past the year.
Traffic for parafia-lesniewo.pl

Traffic ranking (by month) for parafia-lesniewo.pl

Traffic ranking by day of the week for parafia-lesniewo.pl

LINKS TO PARAFIA-LESNIEWO.PL

Witamy na stronie Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Jakuba i św. Mikołaja w Mechowie

Parafia z tradycjami od XIII wieku. Od 25 lutego do 4 marca 2018r. Kliknij powyżej, aby poznać program misji. Jeden raz do roku, Meksykańskie cmentarze ożywają. Subscribe to this RSS feed.

WHAT DOES PARAFIA-LESNIEWO.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafia-lesniewo.pl Mobile Screenshot of parafia-lesniewo.pl Tablet Screenshot of parafia-lesniewo.pl

PARAFIA-LESNIEWO.PL SERVER

Our crawlers diagnosed that a lone root page on parafia-lesniewo.pl took eight hundred and forty-four milliseconds to stream. We could not find a SSL certificate, so our crawlers consider this site not secure.
46.248.164.238

We revealed that this domain is employing the Apache/2 os.

Parafia pw. Niepokalanego Serca Maryi Panny

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site has the following in the site, "Młodzieżowa wspólnota Jezus jest Panem! Wieczory z Biblią w ręku - Krąg Biblijny." I noticed that the web page also stated " Młodzieżowa wspólnota Jezus jest Panem! Wieczory z Biblią w ręku - Krąg Biblijny." They also said "00 z udziałem dzieci; 16. Gdyby jakaś sprawa wymagała dłuższego czasu np. w przypadku formalności związanych ze ślubem, prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania osobiste, telefoniczne lub drogą mailową. Tel 58 673 89 94."

SEE SIMILAR WEB SITES

Parafia św. Łukasza Ewangelisty w Lipnicy Wielkiej

W poniedziałek i sobotę od 8. We wtorek, czwartek i piątek po wieczornej Mszy św. W środy, w pierwsze piątki miesiąca i w święta nieobowiązujące kancelaria nieczynna. W niebezpieczeństwie śmierci posługi sakramentalnej udzielamy o każdej porze. W Banku Spóldzielczym w Jabłonce.

Parafia Św. Jana Chrzciciela w Lubrańcu - News

Nie masz jeszcze konta? Nie możesz się zalogować? Poproś o nowe hasło. Witamy na oficjalnej stronie parafii Lubraniec! Polichromia Lubranieckiego Kościoła wspomnienia. Bronisław Kopczyński w książce pt.

Parafia Rzymskokatolicka Świętego Maksymiliana Kolbego Warszawa UL. GINTROWSKIEGO 35, 02-679 WARSZAWA

UL GINTROWSKIEGO 35, 02-679 WARSZAWA. Przygotowanie dzieci do I Komunii Św. Sakrament namaszczenia chorych i duszpasterstwo chorych. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Służebnica Pana. Dziękujemy za indywidualne ofiary na potrzeby gospodarcze parafii, które w ost.

Polska Parafia w Mansfield

PMK w Anglii i Walii. PMS w Anglii i Walii. Papieskie Transmisje Audiencje i Wizyty Apostolskie Franciszka. Pan mój i nadzieja,. Ks Kazimierz Bidziński, proboszcz. Ks prałat Janusz Tworek i ks. W tym czasie okazja do Spowiedzi. 5 pomysłów lepszych niż szkolne oceny. Czas - to trzeci język miłości.

Parafia Miłosierdzia Bożego w Ząbkach

Księża obecnie pracujący w parafii. Księża, którzy pracowali w naszej parafii. Księża obecnie pracujący w parafii. Księża, którzy pracowali w naszej parafii. Witamy na naszej stronie! Parafia Rzymskokatolicka p. Ul 11 listopada 4, 05-091 Ząbki. 10 1240 1082 1111 0010 1573 3310.